Fighting for Europe: 1 Year of Russian War Against Ukrain

Загрузка карты ....

Дата / время
Date(s) - 24/02/2023
14:00 - 16:00

Местоположение
GPO O'Connell Street Dublin

Категории


Рік. Один сповнений крові та героїзму рік, якого ніколи знову не мало трапитися в Європі. Мільйони людей були змушені покинути свої домівки, сотні тисяч втрачених життів, зруйновані міста.


24 лютого 2022 #russiaisaterroriststate почала своє велике загарбницьке вторгнення та масовані терористичні атаки по Україні, які тривають і нині.
Рік повномасштабної війни, яка змінила Європу. росія знищила мир, який був здобутий величезними зусиллями і жертвами після Другої світової війни. Але на шляху терористів, що нехтують міжнародним правом та несуть з собою лише смерть та руїни, вже рік як стоїм ми – українці. Ми боремося за справедливість та свободу, за волю та гідність, за наші спільні демократичні цінності та відновлення миру в Європі.
Агресор має зазнати поразки та бути притягнутий до відповідальності за свої злочини проти людськості. Україна переможе, бо бореться за свою землю!
24 лютого о 14:00 приходьте до GPO Dublin  https://goo.gl/maps/phgDdaEdGPk5kbh26
Ми маємо в цей день об’єднатися заради підтримки нашої батьківщини. Ваша присутність надзвичайно важлива! Просимо поширити інформацію про цю подію серед своїх друзів та знайомих в Ірландії, в чатах та соціальних мережах. Єднаймося заради вільної України!

Это протест, организованный гражданами Украины в годовщину начала Российского захватнического вторжения на Украину.
Мы просим вас не приносить никаких специфичных знаков России на этот митинг, в том числе Свободной России (сине-белые флаги приносить не надо). Встретимся на мосту Ha’penny Bridge в 13:30. Желающим раздадим антивоенные плакаты и вместе пойдем на акцию.

Мероприятие в Facebook


Последние мероприятия

Nasha Gazeta

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Срок проверки reCAPTCHA истек. Перезагрузите страницу.