Ляпис Трубецкой в Ирландии

Загрузка карты ....

Дата / время
Date(s) - 11/12/2022
19:00 - 21:00

Местоположение
The Well

Категории


В марте 2022 года после восьмилетней паузы группа Ляпис Трубецкой объявила о возобновлении деятельности и отправилась в мировой благотворительный тур.

В июле Сергей Михалок и Ляпис Трубецкой перепели культовую песню Воины света на украинском языке и представили клип на новую версию в акустическом варианте.

Zavedenie Events представляет благотворительный Рождественский концерт легендарной белорусской группы в полном составе.

Часть средств от продаж билетов будет направлена на помощь Украине!

ЛЯПІС ТРУБЕЦКОЙ з благодійним різдвяним концертом в Ірландії!��11 грудня прогримить концерт легендарного панк-рок гурту! Ляпіс Трубецкой виступить у повному складі. Приходь співати улюблені хіти разом із Сергієм Міхалком і воїнами світла! Частина коштів з квитків буде спрямована на допомогу українцям та потреби ЗСУ.
Зустрічаємося 11 грудня у TLT THEATRE / DROGHEDA (12 Matthew’s Ln, Lagavooren, Drogheda, Co. Louth, A92 NF77)��Вхід з 18:00 ��Ці пісні ти співав з друзями під гітару, слухав у машині, і з задоволенням, коли випадково натрапляв по радіо. Але! Атмосфера панк-року не передається через екрани і приймачів – факт. Справжній панк-рок там, де сцена трохи хитається від звукових хвиль, а «Капитал» звучить голосами тисяч.
Музика ляпісів завжди обʼєднує сміливих, чесних і справжніх – воїнів світла. Пісні стають гарними спогадами, зарядом енергії, а ще гімнами боротьби за свободу.
Сергій Міхалок один з перших почав акумулювати творчість на допомогу Україні. У березні 2022 року після 8 річної паузи, гурт «ЛЯПІС ТРУБЕЦКОЙ» оголосив про відновлення діяльності й вирушив у світовий благодійний тур. Усі кошти, зібрані на концертах, були спрямовані на гуманітарну допомогу й ЗСУ: авто для військових, амуніцію тощо.
Приходьте підтримати Україну і зарядитись драйвом. Буде атмосферно й гучно – все, як треба!

Поиск билетов

Мероприятие в Facebook


Последние мероприятия

Подпишитесь на наши странички в социальных сетях и будьте в курсе всех событий Русской Ирландии
Nasha Gazeta

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *